Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.03.2012, 18:00   #3
marcinfiles
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 11.03.2012
Posty: 1
marcinfiles w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kto posiada jeszcze taki dysk ? Pracuje wam w miarę cicho ? bo ja swój zamierzam zwrócić sprzedawcy owszem wyniki nawet pod sataII niemal, że nie ustępują w prędkości w benchmarkach różnica to 1-2% system pracuje szybko ale i ma skłonności do drobnego spadku wydajności bo mój dysk czesto ma objawy chrobotania mielenia wtedy kiedy nie powinien, nawet podczas przelgądania głupich filmików na youtube mam stare 2 dyski segate połączoe w raid0 i problemu nie mam wcześniej mialem jeden i też problemów nie było skrobią tylko podczas skomplikowanych operacji odczytu-zapisu ew podczas bootowania systemu, a praca w tym moim modelu jest nie do zniesienia jakieś dziwne dźwięki piski czasami kliknięcia-stuknięcia nie wiem głowicy talerzy czy czegoś za to odpowiedzialnego. Ostatnio dysk mielił-gruchotał mi nawet w biosie komputera co jest nieporozumieniem, też ktoś tak ma ?..... bo ze względu na wydajność kusi mnie ponowny zakup może tylko ja trafiłem jakiegoś felera albo podczas transportu coś się z nim stało....
marcinfiles jest offline   Odpowiedz cytując ten post