Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.03.2012, 09:47   #5
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Rpetryko Podgląd Wiadomości
Witajcie. Jakiś czas temu (lat temu 5), zacząłem się bawić w kompresję z DVD9 na DVD5. Używałem do tego DVD Remake'a, DVD Reuildera plus CCE. Zestaw był niezawodny, działał fajnie, kopie wychodziły ok. Ale bawiłem się coraz rzadziej, coraz rzadziej aż w końcu przestałem. Teraz odkryłem, że na nowo sprawia (raczej sprawiałoby) mi to frajdę. Jednak systemy operacyjne już nie te i nie mogę odpalić ŻADNEJ wersji CCE. Próbowałem już chyba wszystkich możliwych (z trialami włącznie) i zawsze podczas instalacji wyskakuje mi takie okno, jakie jest w załączniku tematu

Zwiedziłem pół internetu. I w polskim internecie tematy dot. rebuildera i cce mają lat 6-7. A na hamerykańskich forach jest, że albo CCE pod Windą 7 nie działa, albo zalecają metody, które u mnie nie działają.

I teraz chciałbym usłyszeć po polsku, w roku 2012 czy to prawda ? A jeśli nie, to cóż uczynić, żeby ruszyć z tymi programami?

A druga sprawa: Nie jestem na bieżąco w kompresji DVD9 do DVD5 od kilku lat, więc czy coś się zmieniło ? Czy wciąż duet Rebuildera i CCE daje najlepsze rezultaty ? Czy jest może coś nowszego/lepszego co działa również pod W7 ?
Ja używam starej wersji CCE 2.66 i działa na 7 bez problemu ale za pomocą nakładki EdCCE 1.81 do której dodaje CCE następnie w DVD-RB dodaje EdCCE (nie CCE) opcją Path to CCE SP (new) (ta wersja EdCCE 1.81 obsługue CCE do wersji 2.67)
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post