Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.03.2012, 09:45   #15
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yaku Podgląd Wiadomości
Nigdzie nie pisałem, że trzymam je na słońcu, choć przez minimum dziesięć lat wiele może się wydarzyć. Pomijając fakt, że DVD'ki mogę leżeć nie tylko w domu, ale i wychodzić na zewnątrz, zwróć uwagę na jedną rzecz.
Gdy dane dobro jest twoje - dbasz o to wprost proporcjonalnie do wartości jaką dla ciebie przedstawia. Natomiast ludzie którzy dostarczają, bądź sprzedają płytki nie mają takiego problemu. Dla nich liczy się tylko dostarczyć/sprzedać. Nawet jeśli produkt okaże się wadliwy - nic na tym nie tracą.
Moje DVD nie wychodzą z domu bez pozwolenia. Siedzą grzecznie w pudłach.
Nie będę się z Tobą wdawać w tego typu ekonomiczne dywagacje. Nie chce mi się.

Cytat:
Napisany przez Yaku Podgląd Wiadomości
O, nie-nie. To co sugerujesz jest dla większości z nas awykonalne. Nie każdy ma kasiastych starych. Aby przeprowadzić wiarygodny test nie mógłbym oprzeć się na paru nośnikach. Firm też jest niemało.
Na szczęście miłościwy Bóg dał nam rozum, a Lawrence Roberts internet. Połączmy jedno z drugim, a wszelkie granice znikną i świat stanie otworem - a przynajmniej tak można odczytać idee wolnego internetu.

Jako że żaden z nas nie podważył wiarygodności zeszłorocznego testu wnioskuję, że nikt takowych w polskiej sieci nie zamieścił (bądź nie przetrwały walki z ACTA,itp. ).
Spróbuję znaleźć informację na stronach japońskich. Mam nadzieję, że używają jeszcze DVD.
Trzeba ruszyć dupę i wziąć się do pracy a nie liczyć na rodziców.

Posiadanie mózgu i internetu to nie wszystko (co często widać na forach internetowych), trzeba też to umieć wykorzystać, ergo czytać/przetwarzać ze zrozumieniem. Masz sporo testów na tym forum, wiele opinii na temat nośników, ale skoro jesteś tak przekonany do tych testów...

Żeby już nie przedłużać tematu:
Mam głęboko w poważaniu na czym wypalasz, w jakie testy wierzysz i jaki masz światopogląd. Twój wybór.
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post