Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.04.2012, 12:45   #9
sacd
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez Samson23 Podgląd Wiadomości
Witam!

Chciałbym się dowiedzieć pewnej rzeczy. Otóż, niedawno ściągnąłem sobie płytę o pewnym tytule, oczywiście nie podam całego "2007...(SACD-R)". Płyta oprócz skanów wkładki zawiera plik .ISO. Otworzyłem więc za pomocą Daemon Tools Lite, no i niestety w tym miejscu stanąłem, bo jest całkowicie "ciemny" w tych sprawach. Przeglądałem google ale nic nie rozumiem, niewiem co mam z tym zrobić. Zaznaczyć chę, że nie posiadam odtwarzacza który by mi ten format odczytał, a wyczytałem że można zrobić tak iz da się z tego zrobić normalna płytę CD. Poniżej podam "wykas" wszystkich rodzajów plików które się w tym .ISO znajdują. Jedyne o co mi chodzi to czy da się to tak zrobić żebym mógł sobie to na zwykłe CD nagrać i na normalnym odtwarzaczu słuchać. Tylko tyle. Oto lista:

W głównym folderze:

MASTER1.TOC
MASTER2.TOC
MASTER3.TOC
SMRO.LST

W folderze 2C-Audio:
2C-AREA1.TOC
2C-AREA2.TOC
2C-TAREA
TRACK001 (TYP .2CH)
(JEST ICH 32)

W folderze MC-AUDIO:
MC-AREA1.TOC
MC-AREA2.TOC
MC-TAREA.MCH
TRACK001.MCH
(również jest ich 32)


Cóz ja mam z tym zrobić? Próbowałem to konwertować na Format Factory ale nie da się, a zależy mi na tej płycie, bo nigdzie już nie dam rady kupić. Bardzo proszę o pomoc. Chciałbym po prostu nagrać to na zwykłe CD, ale wiem że trzeba z tym zrobic chyba kilka operacji aby było to CD. Pozdrawiam!
A nie prościej ''nabyć'' tą płytę jeszcze raz, lecz w bardziej strawnym formacie np: FLAC
  Odpowiedz cytując ten post