Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.04.2012, 12:35   #21
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez KanonierKa
Widocznie nie czytałeś/oglądałeś mojego ogłoszenia.
Cenę podałem wyraźnie 2399,00 zł i Ciach (nawet dodałem grafikę przedstawiającą nożyczki, które symbolizują cięcie, w tym przypadku ceny),
czyli cena podlega NEGOCJACJI.
Więc możesz ze mną pogadać o cenie, za jaką chciałbyś go kupić.
Widziałem to, jednak wątpię, że obniżysz cenę o jakieś 500-600zł
Tak czy siak powodzenia w sprzedaży, może znajdziesz id... kupca

Osobiście nie planuję zakupu tego typu urządzenia. Gdybym nawet planował to sprzęt firmy Apple odpada z wielu powodów, zaczynając na polityce, idąc przez jakość, możliwośći i kończąc na hermetyzacji całego środowiska.

Cytat:
I jeszcze jedno: gdzie wyczytałeś, że iPad, ktöry sprzedaję jest ponad roczny ?
Sprzedawany iPad JEST jeszcze na gwarancji, więc nie siej zamętu...
Twoje urządzenie jest TECHNOLOGICZNIE ponad roczne. Jego premiera w sklepach miała miejsce w marcu poprzedniego roku, co daje mu ponad rok.
Nie ważne, że twoje urządzenie zostało wyprodukowane miesiąc temu, dalej jest to sprzęt technologicznie ponad roczny

Tak aby uzupełnić informację to zamieść kiedy aktywowałaś urządzenie - od tego się liczy gwarancja(mam rację?).
Dodatkowo chciałbym też zobaczyć fotki urządzenia, ba pewnie wiele osób które mogą być zainteresowane też by chciało zobaczyć jak wygląda twój iPad.

Co do konta Apple, zakupionych aplikacji itp itd. Jeżeli sprzedajesz swoje urządzenie z kontem Apple to oczywiście wypisanie aplikacji jakie dostanie osoba jest zgodna z prawdą.
Taka osoba może sobie takie konto pozmieniać - dane, login itp.

Jeżeli natomiast nie masz zamiaru sprzedać owego konta razem z urządzeniem to usuń informację bo wprowadzają w błąd.


No i na koniec takie pytanie, dlaczego sprzedajesz iPada?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post