Dyskusja: BD-Rebuilder
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.04.2012, 07:57   #56
leon28
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 16.04.2012
Posty: 3
leon28 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
brak zakładki encoder w BD Rebuilder - czy ktoś spotkał się z takim problemem ?

, wymieniłem w komputerze z windows 7 64bit kartę na nvidie 680, zainstalowalem nowe drivery i od tego momentu niestety nie mam zakładki settings/encoder - jak nietrudno sie domyslec, niestety nie moge właczyc przy pracy bd rebuildera wspomagania przez CUDA. zamias stu klatek na sekunde liczy mi teraz ok 15.
inspekcja bd rb pokazuje, ze zainstalowane sa wszystkie wymagane kodeki i programy.
myslicie, ze karta jest zbyt nowa i bd rebuilder jeszcze nie obsluguje cuda z 680, czy jest to jakis inny blad?

Cytat:
Napisany przez leon28 Podgląd Wiadomości
brak zakładki encoder w BD Rebuilder - czy ktoś spotkał się z takim problemem ?

, wymieniłem w komputerze z windows 7 64bit kartę na nvidie 680, zainstalowalem nowe drivery i od tego momentu niestety nie mam zakładki settings/encoder - jak nietrudno sie domyslec, niestety nie moge właczyc przy pracy bd rebuildera wspomagania przez CUDA. zamias stu klatek na sekunde liczy mi teraz ok 15.
inspekcja bd rb pokazuje, ze zainstalowane sa wszystkie wymagane kodeki i programy.
myslicie, ze karta jest zbyt nowa i bd rebuilder jeszcze nie obsluguje cuda z 680, czy jest to jakis inny blad?
uprzedzajac pytania, nvcuda.dll znajduje sie w katalogu windows/system32, wiec niby program powinien to wykrywac

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 16.04.2012 o godz. 12:05 Powód: EDYTUJ NIE GRYZIE!!! To nie jest czat, tylko forum.
leon28 jest offline   Odpowiedz cytując ten post