Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.05.2012, 15:31   #39
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,589
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Hehe... no właśnie, hires stary

Owszem, przyzwyczajenie drugą naturą człowieka, wybrałem hi-res bo jest dla mnie najbardziej czytelny, a w nocy, gdy jedynym źródłem światła w pokoju jest monitor, nie daje tak po oczach jak jakieś jasne style. Dlatego też nie sądzę, żeby mnie zainteresował jakiś nowy styl.

A z drugiej strony nie jestem jakiś przewrażliwiony i jak wyleci styl, którego używam, to sobie dopasuję jakiś inny lub zrobię własny w operze (bez jakiś dziwnych haseł, że "jak wyrzucicie, to stąd spadam" ).
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post