Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.05.2012, 20:47   #30
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Tasker
http://tasker.dinglisch.net/

Cytat:
What Is It ?

Tasker is an application for Android which performs Tasks (sets of Actions) based on Contexts (application, time, date, location, event, gesture) in user-defined Profiles, or in clickable or timer home screen widgets. This simple concept profoundly extends your control of your Android device and it's capabilities, without the need for 'root' or a special home screen.
Tasker to świetne narzędzie do automatyzacji robocika: włączanie trybu offline o danej godzinie, przełączanie na profil cichy jak rozpocznie się zdarzenie w kalendarzu ze statusem zajęty, automatyczne odbieranie telefonu po przyłożeniu go do ucha, uruchamianie danych pakietowych/WiFi w momencie kiedy uruchomimy program do kupowania biletów MPK, wyłączanie modułu WiFi jak wyjdziemy poza zasięg sieci...
I wiele, wiele więcej. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Wersja testowa pozwala na 7 dni zabawy. Pełna wersja kosztuje 20zł. Aplikacja warta swojej ceny.

Kupiłem po okresie testu i jestem zadowolony. Minus aplikacji to moim zdaniem brzydkie UI, rozmieszczenie interfejs jest w porządku - nie podoba mi się wygląd
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post