Dyskusja: Diablo 3
Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.05.2012, 13:31   #119
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
tak oficjalne znam , chodziło mi o to czy na moim leciwym blaszaku będzie to w miarę wyglądało i chodziło ,
nie chce wydać 200dzików po to żeby miliony kwadratów goniły jeden kwadrat w żółwim tempie.
poczekam na wersje z podziemia jak będzie chodzić i wyglądać to pójdę po wersje naziemna
Myślę, że dość długo możesz poczekać na działajaca wersje z podziemia, bo uwierzytelnianie jest online. Trochę czasu minie, zanim pojawia sie emulatory serwerów.

Osoby, ktore kupily boxa maja do rozdania 2 Guest Passy, które pozwalaja na bodajże 7h grania, przez 14 dni. Można sobie sprawdzić, czy działa na naszym sprzęcie. Instalator, który pobiera ponad 7 GB jest do pobrania ze strony Blizzarda.

Jak tylko dostanę boxa mogę się podzielić jednym GP, bo na drugiego już mam chętnego Można też na allegro dostać za dyszkę http://allegro.pl/diablo-3-iii-pl-sk...347876192.html
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post