Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.05.2012, 20:28   #5
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,062
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Hellraiser31 Podgląd Wiadomości
Ale jaki program do tego służy?Rozumiem producent ale ja miałem na myśli oryginalne gry ze sklepu przy których można by dokonać modyfikacji i przegrać bez zabezpieczeń żeby nie był potrzebny *****.Mam na myśli np.chociażby gre diablo3 z tych najnowszych bo chiałem bratu przegrać oryginalną i nie wiem jak przegrać i usunąć zabezpieczenie.Pozdrawiam.
a wykonalne w ten sposob, diablo wymaga połączenia z netem

jedyny może pomoc cukierek a takowego na razie brak
- Deckard - jest offline