Dyskusja: [Sprzedam] Seagate Barracuda 3TB
Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.06.2012, 10:09   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,589
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez sebul007 Podgląd Wiadomości
Zresztą nie ma się czego bać, moge wstawić fotki z dyskiem i karteczką z nickiem.
No wiesz, jakoś mnie nie przekonałeś... Bo zasadniczo to mogę ci wstawić fotki z dowolną rzeczą i karteczką z nickiem - chcesz prom Columbia? Ja tam nie wierzę w takie "okazje" od osób, które rejestrują się tylko po to, żeby o nich powiadomić...

Dysk może i na Allegro chodzi po 670 zł, ale w sklepach z fakturką i gwarancją jest do wyrwania już poniżej 630 zł brutto.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post