Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.06.2012, 20:58   #13
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Gadzina18 Podgląd Wiadomości
Hej Hej!

Ja nie o Euro, ja o czym innym. Dostałem służbowego Yarisa z 2008 roku (Diesel 1,6 90KM). Nie wiem jak w nim ustawić zegarek, późni się równo o godzinę.. Nie mogę znaleźć od niego instrukcji obsługi. Przy tym środkowym wyświetlaczu na którym jest prędkościomierz itp z dwóch stron są przyciski, jednak nie mogę nimi ustawić zegara. Czy ktoś może mnie oświecić jak to zrobić? Zapomniałem dodać, że jest to hatchback 5 drzwiowy..

P.S. udanego kibicowania!
Yaris nie miała silnika 1,6 D to chyba 1,4 D-4D ?
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post