Dyskusja: CD na DVD
Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.06.2012, 23:19   #21
Alucard1989pl
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 01.01.2012
Lokalizacja: Hell
Posty: 70
Alucard1989pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A propos tego co mówiłeś Berion o sprawdzaniu LBA w grach, które to mają próbuję przenieść grę SLES_533.01.Bomberman Hardball.iso z CD(ISO) na DVD(ISO/UDF) i są problemy. Pokazuję mi browsera z dwiema kartami pamięci i ciemnofioletowy dysk(taki jaki mają kolor płyty z grami na PS2). W tej grze znalazłem w pliku "CDROM.MAP" układ poszczególnych plików w tym LBA oraz inne. <b>Mam pytanie czy gdyby się mieniło LBA etc. to by dało by się uruchomić grę?<b/> Oznajmiam, że bez tego pliku gra też się nie uruchamia. Mam też problem z grą "Star Wars Racer Revenge", po stworzeniu obrazu nawet w formacie CD(ISO) czy innym gra ma problem z obrazem. Chodzi mi o to, że po odczytaniu płyty, zamiast rozpoczęcia intra jest "Big Black Fuckin' Hole"(czarny ekran) i jestem w kropce . A co do opisu przenoszenia gier CD na DVD pisałeś, że gra SCES_500.01.Tekken Tag Tournament nie chciało Ci zbootować, mnie natomiast chodzi jak marzenie . Zrobiłem obraz DVD(ISO/UDF) + Patch ESR, i uruchomiłem grę bez żadnej funkcji korzystając z ESR-GUI, tak samo mi działają 2 gry Crash 4 i Half-Life.
Alucard1989pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post