Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.06.2012, 21:45   #9
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a ja uwazam ze napedy bd sa teraz w bardzo przystępnej cenie , sadze ze

jeszcze dużo wody w rzekach upłynie zanim spadną do cen rzędu 150zł

ale przy cenie 6zł za panasonica 25 gb moim zdaniem sie opłaca a

jeszcze jak ktoś ma tv full hd to już w ogóle

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
..., ale jest prawie 400 za dobrą...
320pln taka mam i poki co jest git

do tego dochodzi jeszcze problem nie problem dostępności płyt,no jak sie komuś po hurtowniach jeździć nie chce a nie ma takiej blisko ,

to tylko przez net ,a wiadomo jak przez net to nie jedna płytę tylko 10 albo 25 a to juz wydatek...

teraz zbieram i czekam aż upatrzona przeze mnie bravia zejdzie do interesującej mnie kwoty

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 25.06.2012 o godz. 23:06
- Deckard - jest offline