Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.07.2012, 19:37   #1
Halas19
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Halas19
 
Data rejestracji: 11.06.2012
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 107
Halas19 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Project PSIO, czyli PS1 SD Card Hack

Nie wiem czy ktoś z was o tym słyszał, ale na razie nikt jeszcze chyba nie pisał. Chodzi o projekt PSIO, miałby to być sprzęt, który rozwiąże wszystkie problemy posiadaczy PS1 z uszkodzonym laserem. Oprócz tego, że byłby w stanie uruchomić gry z HDD lub docelowo kart SD, mógłby odtwarzać filmy, muzykę i zdjęcia. Jak o tym przeczytałem pomyślałem, że to jakiś kosmiczny sprzęt (nadal tak myślę). Nie wiem czy PSX może mieć tak wielkie możliwości, ale nigdy nic nie wiadomo... Dla zainteresowanych trochę tekstu...
Project PSIO is a way to back up your PlayStation CD-ROM's, preserve them, and let you play them directly from either a SD card or HDD. This will decrease load times dramatically, as well as improve the overall performance of the console. Some highly important benefits, are that it will lengthen the life of your CD-ROM drive in the PlayStation 1, and reduce disc read errors, choppy music/audio, freezing, delayed frame rates and loud drive mechanical noises.
Gdyby TO doszło do skutku to byłoby coś. Sam byłbym tym zainteresowany, bo mam PSone i PS2 z laserem typu trup, a korzystanie z ePSXe jest dla mnie jak jedzenie lizaka przez papierek (poza tym nie emuluje idealnie np. MGS, CTR). A korzystanie z PS2PSXe w wielu przypadkach (jak do tej pory) mija się z celem. Może jestem zbyt wielkim entuzjastą i wielu może napisać, że to pewnie jakiś "shittt!!!", albo nic z tego nie będzie. Lecz, gdyby to się udało i działało jak należy, a w dodatku nie kosztowałoby majątku to byłoby lepiej niż za***iście. To tyle... Pomarzył sobie człowiek... Chętnie dowiedziałbym się co o tym myślicie, w końcu dla posiadaczy PSX'a to chyba jest interesujące.
Halas19 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online