Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.07.2012, 21:30   #4
Halas19
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Halas19
 
Data rejestracji: 11.06.2012
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 107
Halas19 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Linku do strony nie mogłem podać bo mam za mało postów - trza mieć 10.
Większości ludzi w PSone, obsługa mediów raczej nie jest zbyt potrzebna (DVD można mieć za grosze, odtwarzacze mp3 w każdym telefonie), właśnie najlepszym smaczkiem jest to granie z HDD albo z innej pamięci przenośnej (zależy co wykombinują w finalnej wersji). To byłoby coś... Byłoby fajnie znów usiąść z bratem albo z kumplami (multitap) i przycisnąć w CTR'a albo Crash Bash'a, to była świetna zabawa!!!
Nie wiem jak to robił Marcepan, ale chyba projekt solowy... W tym przypadku projekt może mieć większe szanse bo zajmuje się tym grupa ludzi. Jeden ma pomysły napędzajc tym samym innych i jakoś się kręci, a praca solo może nurzyć kiedy są niepowodzenia albo brak efektów. Mam nadzieję, że uda im się... chciałbym zobaczyć minę szefa SCE jak zobaczy taką maszynkę.
Jakby projekt dotrawał do końca, martwiłaby mnie popularność urządzenia, dzieciaki PSX'a nigdy nie widziały, a na nośnik CD patrzą pewnie jak na kasetę VHS. A ci co mieli PS'a mają już co najmniej 18 lat i już mogą nie być tym zainteresowani. Wielu raczej gra na kompach albo ma PS3 i kichają na starego PSX'a.
Cena też może być odstraszająca, jak sam napisałeś minimum 200zł, to dość sporo. Ja na Alledrogo kupiłem swojego PS2 v3, z kablami, Sony MC i dwoma oryginalnymi DS2 za 100zł. Ogólnie projekt jest fajny i podziwiam ich, bo mają inicjatywę, tylko szkoda bo chyba nie będzie miał, aż takiej popularności (chyba że robią to z pasji)...
Halas19 jest offline   Odpowiedz cytując ten post