Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.07.2012, 17:31   #1
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,707
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Recenzja Glicher-ów dla XBOX360 oraz ich pochodnych

Jak w temacie postanowiłem napisać coś od siebie jako ze zabrałam się za "naprawę" konsoli glicherem oraz postanowiłem również zainstalować dodatkowy NAND oraz wymienić PCB w napędzie co by było przyszłościowo . wiec tak zacznijmy zakupiłem pełen zestaw od temu matrix co następuje:

NAND flasher
Triple NAND
Freedom PCB
Matrix glitcher V2 jako ze współpracuje połączony taśma do triple nand.

oraz slim360

Następnie montaż po kolei nand flasher oraz zczytanie nand tak jak pisze w tutku teamu matrix ok poszlo i zweryfikowany. Następnie triple nand i tu zaczęły się schody bo nie chciał działać trzeba było przelecieć wszystkie punkty lutownicze na płytce razem z chipami bo był brak możliwości odczytu oraz zapisu, po tym zabiegu poszło. Następnie montaż glichera zamontowany podłączony wg. opisu punkty posprawdzane i zaskok nie działa okazuje się ze była podobno wadliwa partia uzyskanie pomocy od teamu matrix zerowe całkowity brak reakcji na wysyłane maile sprawa po miesiącu nie rozwiązana utopione 20euro sklep w którym było zakupione zaoferował wymianę na matrixa V1. Następnie freedom PCB zachęca zewnętrznym USB twierdząc ze jest możliwość w każdej chwili backupu oraz przywrócenia FW napędu , napominając ze potrzeba tak czy inaczej zakupić kartę na chipsecie VIA 6421 wiec po dokonaniu tego już zabieram sie do pracy i tu kolejna skucha ni w zab nie idzie zkonczylem na tym ze napęd na freedom pcb przestał być widziany całkowicie, dobrze ze jest znajomy z 360pro i uratował sytuacje .

Sumując matrix zero suportu jedyne co mogłem znaleźć to jakieś 3 fora ze znikoma ilością danych z kończyłem kupując coolrunnera rev.C i działa . Freedom PCB dobry ale i tak trzeba korzystać z drogich akcesoriów teamu xecuter to ze działa na karcie z chipsetem VIA to bajki oraz zewnętrzne USB do zmiany FW to w sumie chwyt reklamowy bo nie da się nim za wiele zdziałać . Triple nand zadział w końcu po przebojach , jedyne co działało bezproblemowo od tego teamu to NAND reader . Wiec oceńcie sami .

Ostatnio zmieniany przez misiozol : 05.07.2012 o godz. 17:34
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online