Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.07.2012, 22:56   #10
Halas19
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Halas19
 
Data rejestracji: 11.06.2012
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 107
Halas19 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Jak dla mnie PSIO to taka troche utopia zakladajac ze kazdy posiada PS3
Jak dla mnie to założenie jest trochę mylne... nie wiem czy wiesz ale PS3, jest najgorzej sprzedającą się stacjonarną konsolą Sony (PS3 ok. 60 mln; PS2 ok. 150 mln; PS/PSone ok. 70/30 mln sztuk) chociaż od jej premiery minęło już bardzo dużo czasu, a ta genreracja już ledwo zipie.

Ja raczej podzielam pogląd Beriona, że jest to fajna sprawa... fakt ogromnego powodzenia mieć nie będzie, bo:

Primo - sporo ludzi ma PS3/X360/dobre kompy i nie interesują ich jakieś stare rozpikselowane gry, które według nich są gównem w porównaniu do jakichś "za***istych" np. Final Fantasy XIII (imo FFVII/FFIX/CC/PE rules)..
Secundo - właśnie; jak sam zauważyłeś ludzie używają (jeżeli jarają ich gry ok. mające 15 lub więcej lat) emulatorów, które jak słuszenie również zauważył Berion, długo jeszcze nie będą w stanie emulować idealnie lub w przypadku części fajnych tutułów choćby dobrze (np. MGS/CTR/GT/ prerenderowane tła w grach odpalanych na ePSXe to kaszana). A wiesz... nie każdy chce wydawać kasę na PSP, żeby grać na niej tylko w gry z PSX'a... bo z pewnością jak sam wiesz wielu dobrych tytułów na PSP nie ma (strali się jak zwykle tylko giganci przemysłu... a i też nie zawsze)
PS. nie to żebym miał coś do pomysłu grania w PSX na PSP, ale konsola stacjonarna ma coś w sobie z takiej fajnej, powiedzmy rodzinnej rozrywki(jak kiedyś się siadało przy Pegazusie, i ze starszymi cisnęło się w "kaczki") imo. PSP jest trochę dla maniaków/ no life - musi rypać nawet poza domem.

Nie wiem czy ta argumentacja wydawać się będzie komuś przekonująca, ani czy moje stanowisko w tej sprawie słuszne (imo. jest słuszne).Ja poprostu lubię old-school'owe gry/konsole i wogle wszystko w starym dobrym stylu, bez tandety i wszechobecnego dzisiaj badziewia. Fakt, granie z dysku/SD na PSX nie jest zbyt tradycyjne, ale jak ma się laser zjechany to jakoś radzić sobie trzeba...
Halas19 jest offline   Odpowiedz cytując ten post