Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.07.2012, 13:46   #4037
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Na andka można wgrać apke po kablu nic nie płacąc...
w końcu sam sobie robisz - czyli nie można oczekiwać tego samego po WP ?
Wiem, że można. Pisałem nawet o tym wcześniej. Dodatkowo dodałem informację ile kosztuje konto deweloperskie w Google Play.
W WP nie posiadając konta dewelopera nie wgrasz w taki sposób aplikacji do telefonu - identyczne rozwiązanie do iOSa.

Cytat:
No proszę Cię... nie ucz ojca dzieci robić,
nie lubię javy nie muszę tłumaczyć dlaczego.
Tu nie chodzi o uczenie, tylko o to że napisałeś, że Java jest zła a chwalisz C#, które działa praktycznie tak samo - podobna składnia, język obiektowy a nie zorientowany obiektowo jak C++, mnogość klas itp. itd.

Cytat:
Właśnie czyli z pudełka - używasz i nie przejmujesz się, gorzej jak chcesz custom wygląd.
Nie tłumacz mi tylko teraz jak robić custom - to mnie nie interesuje, to zmartwienie grafików, ja tylko programuję.
Skoro Cię nie interesuje to po co wcześniej o tym wspomniałeś? Jedynym twoim zmartwieniem będzie wybranie jak rozwiążesz dany problem - użyjesz takiej, czy innej klasy.

Cytat:
Mi chodzi o słuchawkę i możliwość developowania na nią,
narazie prywatnie, bez jakiś głupich kosztów,
Jeżeli rejestracja jako developer pod WP niesie ze sobą koszty to zostaje tylko Android. Tutaj masz darmowy start - zostaje jedynie zakup słuchawki.
W przypadku iOS musisz mieć kompa, wydać 99$ na konto developerskie, oraz posiadać słuchawkę - wiem, że można testować na emulatorze, ale jednak lepiej mieć aplikację przy sobie i bawić się nią na wszelkie sposoby.

Zaletą WP jest to, że nie ma tam za wiele aplikacji. Jeżeli wgryziesz się w niszę to masz szanse na dobre zarobki.

Cytat:
nie piszmy o teorii różnic języków programowania, jestem praktykiem- dostaję i robię, nie interesuje mnie co z czego się wywodzi ,
W Javie czy C# programuje się równie szybko, więc nie wiem w czym problem. Składnia jest również zbliżona.

Cytat:
przykładowy - w zasadzie - pseudokod w C#
[...]
I tu już mogę czytać sobie dowolnie xml,
teraz stosując dobrodziejstwa z pudełka wyrzeźbij to w C++ ..
Wiesz nie chcę mówić, że się nie znasz, ale się kurde nie znasz. Wkleiłeś kod języka C, znaczy metody są z języka C, a nie z C++. W C++ do obsługi plików służy klasa fstream.

Przykładowe otwarcie pliku:
Cytat:
// fstream::open
#include <fstream>
using namespace std;

int main () {

fstream filestr;

filestr.open ("test.txt", fstream::in | fstream::out | fstream::app);

// >> i/o operations here <<

filestr.close();

return 0;
}
http://www.cplusplus.com/reference/i.../fstream/open/

Jeżeli chciałbyś obsługiwać XMLa to oczywistą oczywistością jest, że skorzystasz z gotowej klasy do obsługi plików. Wtedy jego obsługa wyjdzie tak jak w przypadku C# - zgrabnie i szybko.

Cytat:
Oprócz javy nie lubię też koloru różowego - nie potrafię wytłumaczyć dlaczego.
Może się naoglądałem za dużo House'a, albo trawką którą palę zaczyna szkodzić, ale gdy słyszę jak ktoś mówi, ze język programowania X jest zły, a jednocześnie zachwala język Y, który jest do niego bardzo zbliżony, to zadaję sobie pytanie dlaczego.
Java posiada tak dużą ilość bibliotek, że nie musisz się zatrzymywać na pisaniu np. obsługi XMLa.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post