Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.07.2012, 20:23   #4045
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Bo jestem wybrednym artystą, któremu nie jest obojętne jakim pędzlem maluje!
Nie mam zbyt dobrego daru do uczenia osoby drugiej dlatego też nie jestem nauczycielem. Osoba chcąca bez problemu wyciągnie zrozumie filozofię przykładów.
Pędzel dobiera się do danego problemu.

Dalej trzymam swoją opinię, że trochę nielogiczne jest pisanie o Javie że ssie, jednocześnie wielbiąc C#.
Cytat:
Nie jesteś w stanie na podstawie kilku linijek oceniać osoby- to jest tylko Twój nieprofesjonalizm w tym momencie.
Wybacz ale na podstawie tego przykładu pokazałem jak mało wiesz. Napisałeś, zamieściłeś kawałek kodu i mówisz, że to C++. To jest C. Wyżej pokazałem, jak wygląda obsługa plików w C++.
W C++ można wiele rzeczy zrobić równie szybko co np. w językach obiektowych jak Java, czy C#.

Cytat:
Jak już tak dążysz, że wszystko jest na podstawie czegoś- w czym oczywiście masz rację to zejdź do korzenia - assemblera, wszak wszystko jest kompilowane do zera i jedynek. W czym problem ? Ach... właśnie... wygoda... preferencje... upodobania.
Pisałem wcześniej, że rzeczy niskopoziomowe powinny być pisane w asemblerze czy C. Tam liczy się wydajność i szybkość.
Natomiast będąc wyżej nie musisz wyłamywać ponownie drzwi. Po to są języki zorientowane obiektowo i obiektowe.

Cytat:
Nie rozumiesz trudno. Widzę zalety C# i MS wykonał dobrą robotę.
Nigdy nie napisałem, że C# to zło. Po prostu czepiłem się fragmentu gdzie jedziesz po Javie jak po burek suce jednocześnie wychwalając C#.
Wiesz kiedyś uważałem, że Pascal to zło, ale wiesz co? Zrozumiałem, że nie miałem racji. TO idealny język do nauki. Może uczy złych nawyków, szybko pokazuje idee programowania.

Język programowania, czy technologię powinno się wybierać pod dany projekt, a nie uparcie pisać w jednym uważając, że to będzie to najlepsze rozwiązanie.

ufff

Co do konta dewelopera pod WP to tutaj masz ciekawy wywiad: http://pdaclub.pl/index.php?option=c...nie&Itemid=104

Cytat:
BZ: Na stronie głównej App Hub znajduje się link „Join Marketplace”. Podczas rejestracji wybieramy typ użytkownika:

1. Student – studenci mają rejestrację całkowicie bezpłatną, mogą legalnie zarabiać na tworzeniu aplikacji bez ponoszenia ze swojej strony jakichkolwiek kosztów

2. Osoba fizyczna – nawet jeśli nie mamy działalności gospodarczej możemy spróbować swoich sił na Marketplace

3. Firma – tu konieczne będzie posiadanie zarejestrowanej działalności

Opcja 2 i 3 wymaga uiszczenia opłaty 99 USD na rok za możliwość publikowania aplikacji, ale dla pierwszych firm z gotowymi aplikacjami mamy lokalne programy całkowicie lub częściowo zwalniające z opłaty (więcej informacji: wp7pl@microsoft.com). Opcja 1 wymaga wykorzystania Live ID zarejestrowanego w tzw. usłudze DreamSpark.
Jeżeli nie jesteś studentem to licz się z opłatą ok 400zł...

Co do projektu Chevron to został on już dawno zamknięty. Osoby, które odblokowały sobie w ten sposób urządzenie niedługo będzie czekała przykra niespodzianka - ich telefony zostaną zablokowane ;-)

Jeżeli nie jesteś studentem i chcesz zacząć programować na jednej z platform bez ponoszenia kosztów na początku to tylko Android.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post