Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.07.2012, 19:55   #4047
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
andy, Patrix to wszystko wie, przecież napisał!

Nie ma złych języków na rynku. Kojarzę jeden zły język, o którym mówiono "na boga, nie używać!" i był to JavaScript. Ale powstał AJAX i pozamiatał. Ofkors JS przy okazji też przeszedł ewolucję.

Nie jest ważny język, a to co się ma w tym języku do powiedzenia. Co z tego, że ktoś zna doskonale C, skoro nie będzie wiedział jak znaleźć największy wspólny dzielnik, drogi dla komiwojażera czy metody sortowania. Przecież wszystkie języki są niesamowicie proste, składają się z kilku elementów a dopiero sztuką jest poznanie środowiska OS, bogactwa bibliotek i przede wszystkim algorytmiki oraz w pracy zawodowej: zasad pracy grupowej; konwencji nazewniczych, zasad komentowania, formatowania kodu itd

Polecam książkę: "Wysokie C", Marek Kotowski http://januszg.hg.pl/ksiazki/wysokie_c.html . Język C jest tutaj tylko jako uniwersum, warto przeczytać nawet jeśli nie ma się styczności z C (a jak się nie miało, to Kernighan & Ritchie "ANSI C" - genialnie prosta).

A C++ nie lubię, bo dawno temu dałem się wkręcić w stary informatyczny żart tj. polecenie przeczytania książki Bjarne Stroustruppa

Javy też nie lubię, bo nie

No dobra, a mógłby ktoś mi powiedzieć jak wygląda środowisko developerskie na Androida? To się w C++ pisze? Jestem zielony, nie wiem nic.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post