Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.07.2012, 21:00   #1
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Wydajny dwudyskowy NAS do domku

Cytat:
Hello, sick people and their loved ones!

Jak wiemy ludzie dzielą się na 10 grup:
  • Tych co kopie zapasowe robią
  • Oraz na tych co kopie zapasowe robić będą


W związku ze tym, że niedługo oddam swojego desktopa na żyletki to chciałbym, aby niektóre jego organy mogły uratować kilka istnień.


Dzisiejszego poranka wpadłem na iście szatański plan! Zakupić sobie wydajny dwudyskowy NAS do domku, który będzie pełnił rolę serwera multimedialnego, oraz kontenera na dane i kopie zapasowe komputera/ów przenośnych.


Czy drodzy elektromagnetyczni eksperci znajdę coś solidnego, z bogatym wachlarzem funkcji max do 700zł?


Interesuje mnie:
  • obsługa dwóch dysków
  • RAID 0, 1 - na lusterku zależy mi najbardziej
  • obsługa wszystkich fajnych protokołów: FTP, SMB itd...
  • szstem na jdrye Linux co otwiera furtkę do niesamowitych modyfikacji
  • i inne
Poczytałem trochę na naszym forum i innych ciekawych serwisach i chciałbym kupić QNAP NAS TS-212. Cenna lekko zbija człowieka na ziemię...




Czy da się coś dostać prawie tak samo wydajnego, z podobnymi możliwościami (koniecznie obsługa dwóch dysków w RAID1,0) w niższej cenie?

__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online