Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.07.2012, 18:23   #1801
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Może i dobry, ale chyba nie aż tak.
Z OO już walczyłem, chciałem być modny, ale pewne rozwiązania mnie w nim zniechęcają.

185 i 186 i inne wszystko się zgadza, tylko przeczytaj ze zrozumieniem - słowo klucz: "produkcyjnie", "moi współpracownicy", "moja organizacja".
Te punkty napisano w klimacie firmowym. Dlatego nie ma na końcu AA (MSDN AA a MSDN troszkę się różni).
Nadal uważam, że jako student i członek MSDN AA na uczelni bez problemu możesz używać takiego systemu do rozwiązywania zadań, porozumiewania się z kumplami, ściąganiem/wysyłaniem korespondencji prywatnej tj. tej od kumpla z roku oraz od babci oraz oglądania DVD, wypełniania pism (skoro do uczelni można to gdzie indziej też)- wszystko w klimacie prywatnym, niezwiązanym z pieniądzem.
Wiesz.. możesz mieć rację

Ale tylko możesz, bo niestety microsoft sam podaje sprzeczne informacje na ten temat. Jeszcze bardziej zawiła jest sprawa reinstalacji softu (pomijam przypadek po studiach - bo taka reinstalacja jest nielegalna).
Nawet wydziały biorące udział w programie mają sprzeczne zeznania...

Sama licencja czy też FAQ też są napisane beznadziejnie, bo dla nich niekomercyjne=domowe=edukacyjne
a przecież to zupełnie różne pojęcia . Czy ja w domu muszę się uczyć?

Generalnie wychodze z założenia że nie ma nic za darmo. MSDNAA jest po to, by młodzi programiści od razu wiedzieli z czego mają korzystać, a nie po to by studenci mieli coś za free

A na przykład pierwszy lepszy link
http://informatyka.studentnews.pl/se...pok=7620&s=236
Cytat:
Krótko o warunkach

Oprogramowanie zawarte w subskrypcji może być użyte wyłącznie do tworzenia niekomercyjnego (non-profit) oprogramowania w celach edukacyjnych i badawczych. Licencja umożliwia instalację nieograniczonej ilości kopii oprogramowania dostarczonego w ramach MSDNAA zarówno na posiadanych przez jednostkę komputerach, jak i komputerach należących do pracowników oraz studentów danej jednostki.
Czyli cholera wie jak to jest Ja tam wole kupić windowsa i mieć msdnaa gdzieś .

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 24.07.2012 o godz. 18:34
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online