Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.08.2012, 10:36   #5
Halas19
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Halas19
 
Data rejestracji: 11.06.2012
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 107
Halas19 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czyli powraca ten sam problem co zwykle Na początku jak miałem PSone to jechałem na płycie startowej, dopiero jak zacząłem grać w takie gry to miałem problem i musiałem śmigać do jakegoś kolesia, który miał mod'a w konsoli
Potem też już miałem chip'a, bo nie dało się tak grać.

W sumie ten problem jest do obejścia, tyle że nie na konsoli. Wystarczy na ePSXe przejść fragent ze zmianą płyty i zrobić Save'a, a potem kontynuować na Plejku. Tylko trochę z tym zachodu bo trzeba jeszcze wziąć obraz karty z emu, a potem wgrać go Annihilatorem na fizyczną kartę pamięci.Tylko kumu by się chciało...
____________________
Dzisiaj sprawdzę czy da się odpalać gry z płyty startowej, bo kumpel ma mi pożyczyć swojego plejka.

Sprawdziłem i... KICHA
Nośnik został przyjęty, pojawiła się "łyżwa" PS1, ale potem nie było napisu, które upoważniał do podmiany płyty, a sama płytka też się nie zatrzymała. Zamiast informacji o podmianie płyty, pojawił się tylko kawałek znacznie powiększonego znaczka PS1, przesunięty w prawy dolny róg ekranu.

Niby na zdrowy rozsądek, skoro nośnik jest tłoczony i rozpoznawany jako oryginał to nie powinno być problemu, ale z drugiej strony... program na nim zawarty nie został chyba przystosowany do PS2.

Jak wczoraj przeglądałem neta to znalazłem coś co działa na obu konsolach. Na innej stronie widziałem też X-Change 2, być może on też jest poprawnie boot'owany na PS2.

Ostatnio zmieniany przez Berion : 03.08.2012 o godz. 18:09 Powód: //dp
Halas19 jest offline   Odpowiedz cytując ten post