Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.08.2012, 22:32   #11443
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,267
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Leje. No leje jak z cebra od... właściwie od wczoraj niemal bez przerwy

I nie byłoby w tym niczego szczególnie pozytywnego (choć lubię taką wietrzno-deszczową pogodę), gdyby nie to, że wreszcie zmobilizowałem się do zmiany wycieraczek - poprzednie już zaczynały zamazywać wszystko po użyciu, a nie poprawiać widoczność. Ponadto zatankowałem benzyny za 50 zł i w połączeniu z tą 1/4 baku, którą miałem, zrobiło się prawie pół! Jeszcze nigdy w tym aucie nie miałem tyle paliwa (gaz zatankowany do pełna) i wygląda na to, że teraz przez lekką ręką 3-4 miesiące nie muszę dolewać benzyny - silnik na niej zawsze tylko uruchamiam i jadę przez 20-30 sekund
__________________


Ostatnio zmieniany przez Jarson : 13.08.2012 o godz. 22:37
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post