Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.09.2012, 18:22   #12
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kris Podgląd Wiadomości
Patrix, skończyłem szkołę średnią blisko 13 lat temu. Zresztą, nie wiem po czym odniosłeś się do PO. Nas takich pierdół nie uczyli.
Ja też skończyłem, no i co? Czemuś ma służyć ta licytacja? Czym dawniej tym bardziej "czerwono" było.
Podstawowy problem, że nazywasz to pierdołą. Amerykańce jak widzisz już się z tego nie śmieją.
Mnie na Przysposobieniu Obronnym też uczyli przydanych rzeczy, o których piszesz.
Szkolnictwo zawsze jest do tyłu, w dalszym ciągu nie uczą jak przeciwdziałać terroryzmowi, oraz co w przypadku kiedy nas dosięgnie,
to podpada jak najbardziej pod Przysposobienie Obronne.

Cytat:
Napisany przez Kris Podgląd Wiadomości
Wiesz może, ile było takich przypadków w Polsce, że trzeba rozsyłać ten spam?
Klapki na oczach masz - Amerykanie (i nie tylko oni!) też myśleli, że ich to nie dotyczy,
do pierwszego i kolejnych razów. Teraz oni są mądrzejsi a Ty się z nich śmiejesz.
Mamy szczęście, że nic takiego nas jeszcze nie spotkało.
Ale wg Ciebie jak zwykle musimy uczyć się na błędach, to przeciwieństwo przeciwdziałania błędom.

Nikt nie karze Ci wysyłać tego jak to nazywasz 'spamu' - masz wolny wybór.
Jak już pisałem dalej nie rozumiem Twojego niepotrzebnego zacięcia.
Choćby najprostszy film instruktażowy pokazujący zachowania jest dobry.

Co z tego, że wiem to ja, wiesz to Ty.
Ktoś trzeci może nie wiedzieć, albo w czasie paniki zapomni te skomplikowane mądrości,
w czasie paniki pamięta najprostsze zachowania, a te ratują życie.

Spasuj i pozwól każdemu samodzielnie ocenić. Robisz z tego coś obciachowego, aby każdy bał się zając stanowisko, np. że mu się to podoba.
Typowe popularne zagranie z dzisiejszych mediów.

Nie będę tolerował obrzucania błotem pożytecznych materiałów,
bo uważasz, że jest dla szympansów- może tym samym nieświadomie obrażasz jakiegoś znajomego?
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post