Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.09.2012, 23:48   #20
TOMMYx
fotograf
 
Data rejestracji: 28.10.2004
Lokalizacja: P.O.L.A.N.D.
Posty: 16
TOMMYx zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Thumbs up OMG ... łezka w oku ... !! :)

Szukając zupełnie innego tematu w sieci, trafiłem przypadkowo na link do powyższego tematu z powyższymi postami ...
Czytałem przed chwilą wszystkie powyższe wypowiedzi. Normalnie łezka w oku mi się zakręciła ... To były cudne czasy ... czasu Counter Strike, czasy końcówki studiów, czasy spokojnego (w miarę) życia, cudne czasy ... na prawdę ...

Kiedyś tutaj byłem stałym bywalcem, maniakiem tego forum, Moderatorem.

Przyszły inne czasy, zrezygnowałem z niektórych "używek" Usunąłem konto (szkoda!!). Niespełna rok po usunięciu założyłem konto na nowo ... Ale już czasy były inne, generalnie czasu było mało ...

Jak sobie tak pomyślę, przypomnę Druchów z CDRinfo ... Majonez (Bartek, nadal mieszkasz we Wrocku?) , ThanatoS (co tam ciekawego?? kiedyś przepadło mi GG i się na nie obraziłem, w sumie to do dnia dzisiejszego obrażonym na nie, choć mam jakieś nowe, ale w czasach FB mało przydatne ), Sobal, Surf (ostatnio byłem w Poznaniu i od razu mi się przypomniałeś, ten nasz wypad na piwko nie wypalił, ale co tam, minęła niespełna dekada, zgadamy się jeszcze ... ), Aster (pisane /\/\aster - pamiętacie?? Nasz kolega zza oceanu - Miami, Floryda ), Zetoxa, Sniper, Sid The Rat, Bartek Danowski (Bartku, Twoją książkę z dedykacją mam do dnia dzisiejszego! Pamiętasz?? ) , ZiP, Laser i wielu innych (wybaczcie, że nie wszystkich tak "na gorąco" pamiętam, troszkę czasu upłynęło ... ), którzy zawsze i chętnie pomagali rozwikłać różnorakie tematy z naszymi nagrywarkami. Dzięki Panowie! Nigdy tego nie zapomnę!

Piękne czasy, których zapewne nie znają lub nie pamiętają co niektórzy "Nowi" Starzy Wyjadacze.

Ach, łezka się w oku kręci, no ale te sentymenty plus ten obecny wiek ... :

Pozdrawiam serdecznie wszystkich aktywnych i obecnych Użyszkodników tego forum, a przede wszystkim moich dawnych Kolegów z CDRinfo Nie wiem nawet, ilu z Was tu zostało, ilu z Was nadal "żyje" na tym Forum. Za chwilkę poszukam innych tematów, które powołałem do życia i w których brałem czynny udział Strasznie fajnie, że archiwum takich tematów działa, nadal działa (w sumie to zawsze działało ... aż po dzień dzisiejszy ).


Kurka ... wzięło mnie na sentymenty ... starczy na dziś ...

Tomek aka TOMMYx

PS. Wybaczcie, Szanowni Admini i Mody, którzy obecnie panują na CDRinfo, za mój offtopic'owy wpis w tym akurat wątku, ale proszę o wyrozumiałość, to były niepowtarzalne czasy Dziękuję
__________________
Pozdrawiam, T.
TOMMYx jest offline   Odpowiedz cytując ten post