Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.09.2012, 19:08   #7
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Nka Podgląd Wiadomości
Witam Panowie. Trzy kwestie chciałbym poruszyć:

1. Czy jest taka nagrywarka DVD, która będzie robić realne kopie płyt 1:1 ***8211; łącznie z zabezpieczeniami, bez mojej dodatkowej ingerencji?

2. Chciałbym zakupić sobie dwa napędy ***8211; nagrywarki dvd. W zasadzie mogły by być dwa identyczne. Potrzebuję dwóch do robienia kopii płyt ***8222;w locie***8221;, tak aby nie zamęczać dysku obrazami. Mam całkiem sporo gier, bardzo o nie dbam, stąd nie lubię korzystać z oryginalnych nośników. W tym celu mi dobra nagrywarka ***8211; żeby robić kopie w locie gier. Poradźcie mi proszę, jaka nagrywarka najlepiej będzie sobie radzić z kopiowaniem zabezpieczonych DRM (oryginalnych) płyt z grami?

3. LiteOn iHAS524 - czy to produkt godny uwagi? Nastawiłem się na niego ze względu na bajer o nazwie Label Tag
1.już otrzymałeś odpowiedź -nie ma takich i nie będzie wynika to z konstrukcji napędów DVD które nie nagrywają trybu RAW

Więc jakby odpowiedź na 2-3 pytanie nie ma za bardzo sensu.
2.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post