Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.09.2012, 14:07   #27
Tahion
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.08.2008
Posty: 50
Tahion w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Eleonor Podgląd Wiadomości
Witam

U mnie problem jest gdy pendrive mam włożony w usb 3.0 - mam wyprowadzone na przedni panel ..

Wszystko prawie chodzi lecz gdy instaluje Windows 7 - iso w /cdrinfo.pl/iso/win_iso/
instalka jest natomiast nie wykrywa klawiatury oraz myszy bezprzewodowej ...

Gdy pendrive podłacze z tyłu o gniazda usb 2.0 jest ok

czy można coś zrobic z tym usb 3.0 ?

oraz tak mam podczas uruchamiania WINDOWS 7 -- tak powinno byc ? o co chodzi z tym czy naprawić TAK/NIE ?

jest to zaraz po :

INSTALATOR ZACZYNA PRACĘ..

dołaczony obrazek


pozdrawiam
Ja jakiś czas temu odpuściłem. Teraz wróciłem do tematu przy okazji Win8.
Niestety dzieje się to samo co u kolegi pytanie na czarnym ekranie o jakąś naprawę systemu i koniec instalacji. Dodam, że pen podłączony do 2.0 bo laptop nie posiada innych portów.

Już kompletnie nie wiem o co chodzi instalacje zaczynają się ale nie ma opcji aby jakąkolwiek kontynuować Win XP, Win7, Win8 RTM, wszystko się wywala na początku. Użycie wersji plików 1.3 oczywiście nie zmienia sytuacji.

Mam pytanie czy ktokolwiek w ogóle zainstalował cokolwiek z tak spreparowanego pendriwe ?.

PS. jest do tego jeszcze ciekawostka. Jeżeli pozostawię pendriva w porcie i rozpocznę instalację normalnie z płyty DVD pokazuje się to samo okno i nie daje się kontynuaować instalacji. Trzeba usunąć pena i rozpocząć ponownie bootowanie z DVD

Ostatnio zmieniany przez Tahion : 15.09.2012 o godz. 14:12
Tahion jest offline   Odpowiedz cytując ten post