Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.09.2012, 15:02   #29
Dropsiur
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 17.09.2012
Posty: 8
Dropsiur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Tahion Podgląd Wiadomości
Ja jakiś czas temu odpuściłem. Teraz wróciłem do tematu przy okazji Win8.
Niestety dzieje się to samo co u kolegi pytanie na czarnym ekranie o jakąś naprawę systemu i koniec instalacji. Dodam, że pen podłączony do 2.0 bo laptop nie posiada innych portów.

Już kompletnie nie wiem o co chodzi instalacje zaczynają się ale nie ma opcji aby jakąkolwiek kontynuować Win XP, Win7, Win8 RTM, wszystko się wywala na początku. Użycie wersji plików 1.3 oczywiście nie zmienia sytuacji.

Mam pytanie czy ktokolwiek w ogóle zainstalował cokolwiek z tak spreparowanego pendriwe ?.

PS. jest do tego jeszcze ciekawostka. Jeżeli pozostawię pendriva w porcie i rozpocznę instalację normalnie z płyty DVD pokazuje się to samo okno i nie daje się kontynuaować instalacji. Trzeba usunąć pena i rozpocząć ponownie bootowanie z DVD
Również mam ten sam problem, wyskakuje czarne okno konsoli i klops. Windows 8, ten sam problem. Dodatkowo w "ósemce" po wybraniu opcji, by nie naprawiał nic, wywala error o problemie z kluczem produktu i następuje restart... chyba nic z tego nie będzie, a szkoda. Ma ktoś jakieś pomysły ?
Dropsiur jest offline   Odpowiedz cytując ten post