Cytat:
Napisany przez czaro80
Do Visty (której nie polecam), mogę doradzić wiele programów, które polecam, ale musiałbyś nieco dokładniej określic swoje potrzeby. - napisał Yossi .
No dobrze,zacznijmy od początku,teraz głównie chodzi mi o dobry program do wypalania płyt CD-R,nie jak ktoś mi tu już radził ImgBurn czy CD Burnier XP,co sądzisz o Nero od 6 w górę, oraz o Ashampoo?
|
Nie lubię Nero, instaluje jakieś koszmarne ilości plików w systemie, które później bardzo trudno jest usunąć. Generalnie - strasznie zamula system, chociaż jego funkcjonalność jest jedna z najlepszych na świecie.
Długi czas używałem Droppix (
http://www.droppix.com/) całkiem fajny i niedrogi, ale szybko przekonałem się do Ashampoo.
Wersja komercyjna Burning Studio 11 (
https://www.ashampoo.com/pl/pln/pin/...ning-Studio-11), która zawiera chyba wszystko, o czym może marzyć przeciętny "nagrywacz", a nawet dużo więcej.
Wersja całkowicie darmowa - zupełnie wystarczająca dla 90% uzytkowników - Burning Studio Elements (
https://www.ashampoo.com/pl/pln/pin/...tudio-Elements), sam używam tej wersji ( chociaż mam w ramach współpracy darmowe licencie na wersje komercyjne) i w zupełnosci mi to wystarcza.
Bardzo polecam!