Dyskusja: Problem PS3 RSOD
Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.09.2012, 11:09   #53
furiou
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.01.2011
Posty: 60
furiou w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez szczuru Podgląd Wiadomości
@M@X, Ale chyba od tego jesteśmy tu żeby pomóc. Serwis-serwisem (dla mnie jest to swego rodzaju "ostateczność"). Fakt, może się okazać, że dongle nie działa (tzn z założenia będzie sprawny ale nie będzie spełniał swojej "funkcji" w tym wypadku). Niby wtedy będzie "utopione" 20-30zł ALE taki dongle się kiedyś może przydać np do donwgrade'u/wejścia do FSM jeśli furiou planuje naprawić tą konsolę/zakupić następną. Także pieniądze nie do końca będą stracone a za dość niewielką sumę jest szansa, że odratuje konsolę. Co do samych serwisów to jeśli już to warto poszukać ofert SERWISÓW na Alledrogo/(j)Ebayu odnośnie downgrade'u etc gdziś najbliżej miejscowości zamieszkania - pojechać z konsolą i niech się "bawią" na miejscu przy kliencie.



Do elektronicznego Poczytaj o PSGrooPIC.

Wspominałeś też, że masz telefon z Androidem - jaki? Bo nie na wszystkich działa PSFreedom z opcją wejścia do FSM.

Może to "głupie" pytanie ale prze przez to, że masz RSOD to nie masz dostępu do "Install package files"?
Nic nie mogę zrobić rsod od razu przy starcie systemu wyskakuje

Tak 2 dokladnie : LG Swift Black(P970),Samsung Galaxy Note(GT-N7000, GT-i9220)

Znalazłem jeden serwis ale za naprawę rsoda żądają 200zl ^^ a to chyba jeden serwis u mnie(W Gliwicach).Wiec chyba 200zl na fata który tak chodzi to mi się nie opłaca wydawać .Tak myślę jakby się naprawiło te chłodzenie lub coś co powoduje ze ten wiatrak tak chodzi na maxa przy starcie to by wszystko było dobrze ale znając serwisy i ich cenniki to tez sie by nie opłacało

W sumie to chciałem dorwać jakaś ps3(jeszcze na gwar) a dokładnie zamienić za psvite która leży i się kurzy. W ogolę dało by rade?Czy raczej sama vita to za mało?

Ostatnio zmieniany przez furiou : 27.09.2012 o godz. 11:13
furiou jest offline   Odpowiedz cytując ten post