Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.10.2012, 01:26   #97
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Dopiero teraz "wpadł mi w oczy" ten tutorial - świetna robota. Ale gdyby ktoś nie chciał się męczyć z samodzielnym tworzeniem to polecam świetny program YUMI. Za jego pomocą uzyska się podobny (jak nie tan sam - też oparty o syslinux) efekt.

//Edit

W sumie można by rozszerzyć tutorial o tworzenie "czegoś podobnego" na hdd. Mówiąc prościej - ostatnio stworzyłem sobie partycję recovery i teraz w menu wyboru systemów mam Win7 i Hiren's-a (który bootuje się przez MS-owy BCD z osobnej partycji, na której jej syslinux).

//Edit2

Nadal macie problemy z SUSE? Może pomoże:

Kod:
label live
menu label ^Run OpenSUSE from this USB
  kernel /opensuse/boot/syslinux/linux
  append initrd=/opensuse/boot/syslinux/initrd ramdisk_size=512000 ramdisk_blocksize=4096 splash=silent livecd_config=cdrom/opensuse/config.isoclient quiet preloadlog=/dev/null showopts 

label Install
menu label ^Install OpenSUSE from this USB 
  kernel /opensuse/boot/syslinux/linux
  append initrd=/opensuse/boot/syslinux/initrd ramdisk_size=512000 ramdisk_blocksize=4096 splash=silent livecd_config=cdrom/opensuse/config.isoclient quiet preloadlog=/dev/null liveinstall showopts
Zedytujcie tylko ścieżki względem folderu cdrinfo.
__________________

Ostatnio zmieniany przez szczuru : 11.10.2012 o godz. 01:47
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post