Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.10.2012, 21:57   #13
czaro80
Banned
 
Data rejestracji: 17.10.2011
Posty: 293
czaro80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dziękuję za podpowiedź,chyba jestem coraz bliżej rozwiązania tej zagadki z odtwarzaczem. Jeszcze dodam że : biorę pilota i naciskam "open" - szuflada się wysuwa-a czasem się wysunie i zaraz się chowa,więc znów "open" - wkładam sprawdzoną płytę,i bywa tak że -czasem startuje za pierwszym razem bez problemu,a bywa tak że jak płyta jest w środku -muszę kilka razy "open"/"close" aż płyta "załapie" a na wyświetlaczu pojawi się ilość kawałków muzycznych i po tej "operacji " - odtwarzacz wreszcie odtwarza.Tacka - czyli szuflada- obecnie jak się zamyka,to przy zamknięciu raczej robi - hmm jak to opisać - no głośno trzaska o obudowę,nie jest stabilna,dlatego byłem pewien że to wina lasera-a teraz jestem bardziej przekonany że coś z napędem,dlatego muszę go rozebrać i wszystko dokładnie sprawdzić,poczyścić,zobaczyć czy jest napęd na pasek,laser oczywiście wyczyszczę,co mogę jeszcze dodać że zaczęło się tak dziać jak tylko zacząłem słuchać w nim płyt CD-R,a tak było okey.Co też dziwne - płyty CD-R odtwarza bez problemów i zacinania,mimo iż czasem muszę kilkakrotnie szufladę zamykać i otwierać aż ukaże się np : track 16 i wtedy już tylko "play " .

Ostatnio zmieniany przez czaro80 : 16.10.2012 o godz. 22:27
czaro80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post