Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.10.2012, 21:36   #4134
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,084
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wszystkim zastanawiającym się czy brać Samsunga gts 5610 stanowczo odradzam!.

Poza tym że telefon delikatny jak motyl a imituje półmetalową nokie to ja trafiłem na wadliwy od samego początku.

Telefon mam 2 tygodnie ,ładowałem go już 4 razy,po całkowitym naładowaniu wzkaznik wskazuje full baterii.

Po około dwóch dniach ,lub gdy dojdzie do połowy NAGLE GWAŁTOWNIE i BEZ OSTRZEŻENIA znika połowa baterii a telefon prosi o jeść

Dla przykładu w sobote naładowany na full w ładowarce był od rana do 18tej,
od tego czasu wykonałem 4 rozmowy nie przekraczające 4 minuty każda i wysłałem w sumie 50smsów ,
godzinę temu zdechł mimo tego że około 17 było pół baterii

Telefon był już po pierwszej akcji w serwisie w Katowicach, wgrali soft ,zmierzyli czymś baterie i dostałem wydruczek niby ok.

Ciekawe co jutro powiedzą, jeśli nie naprawia mi tego szajsu albo wymienia na nowy inny to sprawa skończy sie w sadzie.

A takie dobre wrażenie na mnie zrobił solid 3 lata temu telefon nie do zajechania i bateria 10 dni trzymała a tu taki szajs

Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Elektronika baterii zepsuta, trzeba zmienić baterię- to ona informuje o stanie naładowania.
Co mnie to obchodzi,tel ma dwa tygodnie ,serwis oficjalny samsunga i nie wie?

Ja mam jakaś czarna serie z ta firmą , w tym roku padł 'poczciwy' 6 letni telewizor,hdd dwa razy w serwisie,

dopiero za 3cim razem cos zrobili ale dalej chrupie teraz telefon qrwa mac

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 22.10.2012 o godz. 22:01
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post