Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.10.2012, 13:08   #59
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Inpaint 4.7

http://www.giveawayoftheday.com/inpaint-4-7/

Prosty, lecz całkiem skuteczny programik do usuwania niepożądanych elementów fotografii ("znaki wodne", daty, napowietrzne przewody itp.).

Sam używam poprzedniej wersji (też z GOTD) - serdecznie polecam.
Z przyjemnością sprawdzę, bardzo by mi się przydał.
Kiedyś, w poczatkowym etapie fascynacji możliwościami "cyfrówek", narobiłem mnóstwo zdjęć z użyciem datownika.
Bardzo szybko zaczęło mnie to wkurzać. zaraz spróbuję je powycinać.

EDIT
Wycinanie datownika działa bardzo dobrze.
Niestety, wszystkie inne funkcjeto totalna żenada. I nie będe się się tu rozpisywać sczegółowo co działa, a co nie, to jest poprostu totalny szajs.
Od razu uprzedzę opinie o moim ewentualnym hejcie - do tej pory - czyli od czasu implementacji hiper servera ZX Spectrum 48+ nie widziałem -- i pewnie jeszcze długo nie zobaczę - programu, który by pozwolil na bezbolesne usuwanie rzeczy typu "watermark" czy też "blur". Raczej jestem skłonny wierzyć, że to jest po prostu niemożliwe.
No, chyba, że Steve Jobs osobiście wynalazł taką technologię (podobnie jak koło, czy też lek na katar) - jeśli tak, to natychmiast idę po pożyczkę do gangsterów i kupuję jakiś Ultra/Mega/Hiper/Disco/Bravo/Dance/Mac czy coś takiego
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 23.10.2012 o godz. 13:45
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post