Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.10.2012, 22:12   #903
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ffgriever Podgląd Wiadomości
Uważajcie tylko, bo mojego slima (25 z min fw 3.50) dziś rano przed pracą ucegliłem. Nie miałem czasu już kombinować, ale jak wrócę, to sprawdzę, czy FSM go odcegli. Jakiś wpływ mógł mieć tutaj fakt, że zrobiłem CEX->DEX->DEX3.55OFW->DEX3.55RogeroV2->DEX4.21OFW->DEX3.55RogeroV2->DEX->CEX->CEX3.55RogeroV3->QAFlag->(rehash)->CEX3.55OFW(więc rehash się powiódł)->CEX4.21CFWRogero (zgodnie z zaleceniem, z recovery). Wiem, że robienie za królika doświadczalnego bez flashera to głupota, ale co mi tam, musiałem to sprawdzić (i tak nie wracam na stałe na CEXy, bo możliwość skorzystania z debuggera to istne zbawienie - przyspieszyło mi pracę przynajmniej o kilka miesięcy ślęczenia nad kodem i debugowania printfami ).

W ostatnim czasie w sumie kilka razy przechodziłem po różnych DEXach i CEXach, bo sprawdzałem aplikację, nad którą pracuję od jakiegoś czasu. Zacinkę mam dopiero na tym CFW . Jak FSM nie pomoże, to zawsze mam jeszcze pełne i dobre dumpy flasha (ale flashera, niestety, nie). No ale widziałem przed chwilą, że FSM w tym przypadku wystarcza.

W każdym razie, jeśli chcecie sobie zaoszczędzić nerwów, poczekajcie trochę, na jakiś V2 czy 1.1, albo aż wyjaśni się sprawa tego, co powoduje te bricki (rogero ostrzegał, więc sam jestem sobie winien - nie mam pretensji w każdym razie).

Edit (na starym poście nie działa):
Konsolka nie wchodzi w FSM, w ogóle nawet nie próbuje uruchomić portów USB. Czyli oficjalny brick. No ale umówiłem się na jutro ze znajomym znajomego, to mi flasha na miejscu wieczorkiem zrobi (mam tylko ośmiopak piwa ze sobą zabrać - mam tylko nadzieję, że po robocie a nie przed robotą ). Dobrze, że mam te dumpy.

PS. CHECH-2504b date code 0D (minimalny firmware 3.50, stockowo miała zainstalowany 3.55).
@ffgriever a bez dumpa pamieci da rade odbrickowac takiego bricka ? Bo bracik dzisiaj chcial "blysnac" i dostal BLACK SCREENA heh. Oczywiscie dumpa nie ma bo nigdy sie tak zaawansowanie nie bawil konsola oprocz wgrania CFW KMEAW...

Aa i jakby mogl ktos zapodac instrukcje jak zrobic sobie takiego full dumpa to sobie zrobie heh bo w sumie teraz sie udalo zainstalowac tego rogero ale moze nastepnym razem sie nie udac
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!

Ostatnio zmieniany przez frog : 23.10.2012 o godz. 22:21
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post