Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.10.2012, 15:39   #1
StaryTwoj
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 27.10.2012
Posty: 1
StaryTwoj w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie działają gry z HDD

Witam wszystkich.

Jestem tutaj nowy i mam nadzieję, że w dobrym miejscu umieściłem temat.

Postanowiłem odkurzyć starą PS2 w wersji SCPH-39004. Posiadam do niej Network Adaptor w wersji europejskiej i dysk Seagate 80gb.

W celu wrzucenia gier na dysk podpinam go do PC i używam programu Winhiip w wersji 1.7.6. Na konsoli mam zainstalowany OPL 0.8.

Gry, które próbowałem zainstalować to NFS Undercover (pal), GT4(pal), CoD 3(pal), CoD 5(pal), FF XII(pal) oraz GoW 2(ntsc).

Problem polega na tym, że na PS2 działa jedynie FF XII oraz God of War 2. Przy próbie uruchomienia pozostałych pojawia się jedynie czarny ekran. W oknie programu Winhiip, na liście gier, jedynie przy dwóch wyżej wymienionych grach jest określony Boot file, zaś przy pozostałych są tylko puste pola.

Z tego co wyszukałem w Internecie, to myślę, że z GT 4 i patchem sobie jakoś dam radę, ale jeśli ktoś ma jakieś wskazówki, to chętnie przeczytam

Dodam, że te wszystkie gry bez problemu działały mi z USB, z tą samą wersją OPL. Widziałem także różne listy kompatybilności z OPL i HDD jednak zauważyłem, że niektóre trochę mijają się z prawdą gdyż jak już napisałem odpaliłem wszystkie gry z USB jakie miałem bez większych problemów mimo rzekomego braku możliwości.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.
StaryTwoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online