Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.11.2012, 19:42   #84
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Czy ja na Tobie wymuszam jak masz korzystać ze stron www? Używasz taptalka ok twój wybór, uszanuj też to że inni chcą przeglądać stronę przez przeglądarkę internetową, a nie za pomocą jakichś dodatkowych programów za które w dodatku trzeba płacić - wiem wersja podstawowa jest bezpłatna.
Wymuszasz na mnie czytanie treści stworzonych poprzez określone medium. A ja sobie nie życzę abyś do mnie pisał z czegoś co trzymałeś w kieszeni spodni, nieopodal niewymownego. I nie kłóć się, że to bez znaczenia, bo McLuhan badając Indian Hopi udowodnił, że medium ma wpływ na treść. Możesz kłócić się z McLuhanem i jego cytować.

Treści z tapaptoka są oznaczone i mogę je pomijać, jako barbarzyńskie. W przypadku stylu mobilnego również chciałbym takowe oznaczenie, najlepiej bez możliwości wyłączenia.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Style mobilne które wyglądają normalnie są dostępne od jakiegoś czasu i kwestią dobrej woli Osób Trzymających Władzę jest ich zainstalowanie. Rozumiem, że pewnie niesie to ze sobą wgranie nowej wersji skryptu, jednak jak to mawiają fani naturalnej antykoncepcji: CÓŻ POCZĄĆ!
Skoro jesteśmy przy sprawach światopoglądu pozwolę sobie zauważyć, że jeszcze niedawno wszyscy twoi współpodróżni zaraz po zajęciu miejsca oglądali medalik z Matką Boską. Dekadę temu zaczęli wyjmować telefon komórkowy miast medalika. Ale go chowali po dokonaniu czynności magicznych, podobnie jak niegdyś medalik!

A Ty chcesz wyjąć i czynić ze swojego smartfona użytek. Ja sobie tego nie życzę.

Poczytaj gazetę, książkę albo nawiąż konwersację.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Proponuję (już po wgraniu normalnie wyglądającego stylu) sprawić aby domyślnie on się ładował po wejściu na forum z urządzenia mobilnego. Po miesiącu zrób statystyki i pokaż ile osób korzysta z tego stylu, ile z tego ptaka, a ile przegląda używając stylu dla komputerów.
Już dawno temu proponowałem aby Bartez robił biuletyn i w tym jednym zgadzam się z Tobą.

Pozdrawiam serdecznie
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post