Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.11.2012, 23:22   #85
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali
Wymuszasz na mnie czytanie treści stworzonych poprzez określone medium. A ja sobie nie życzę abyś do mnie pisał z czegoś co trzymałeś w kieszeni spodni, nieopodal niewymownego. I nie kłóć się, że to bez znaczenia, bo McLuhan badając Indian Hopi udowodnił, że medium ma wpływ na treść. Możesz kłócić się z McLuhanem i jego cytować.

Treści z tapaptoka są oznaczone i mogę je pomijać, jako barbarzyńskie. W przypadku stylu mobilnego również chciałbym takowe oznaczenie, najlepiej bez możliwości wyłączenia.
Po pierwsze to niczego nie wymuszam, możesz nie czytać, możesz mnie ignorować. Wolny kraj.
Po drugie przy każdym poście można dorobić wyświetlanie useragenta i będziesz mógł sobie ignorować posty pisane z telefonów komórkowych, z lodówki, pralki...

Cytat:
Skoro jesteśmy przy sprawach światopoglądu pozwolę sobie zauważyć, że jeszcze niedawno wszyscy twoi współpodróżni zaraz po zajęciu miejsca oglądali medalik z Matką Boską. Dekadę temu zaczęli wyjmować telefon komórkowy miast medalika. Ale go chowali po dokonaniu czynności magicznych, podobnie jak niegdyś medalik!

A Ty chcesz wyjąć i czynić ze swojego smartfona użytek. Ja sobie tego nie życzę.

Poczytaj gazetę, książkę albo nawiąż konwersację.
Wybacz ale co to ma do tego tematu? Czytałeś tytuł, oraz pierwszy post? Chcesz sobie pofilozofować to utwórz temat w odpowiednim dziale i dyskutuj. To nie jest na to miejsce.


Na koniec, ten wątek ma ok 14k wyświetleń więc jak widać kogoś interesuje kwestia mobilnej wersji forum.

Tak wygląda mobilny styl:

Wersja mobilna forum-screenshot_2012-11-08-23-21-01.pngWersja mobilna forum-screenshot_2012-11-08-23-21-30.png
Wersja mobilna forum-screenshot_2012-11-08-23-21-43.pngWersja mobilna forum-screenshot_2012-11-08-23-21-51.png
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post