Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.11.2012, 22:57   #86
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Po pierwsze to niczego nie wymuszam, możesz nie czytać, możesz mnie ignorować. Wolny kraj.
Jako czytelnik tego forum, jego uczestnik oraz Strażnik Regulaminu ośmielam się zwrócić uwagę, iż żaden post nie jest samoistnym bytem a stanowi on nierozdzielną część dyskusji, w dalszej konsekwencji tworzy wręcz esprit de corps społeczności, stąd twojej zachęty do ignorowania postów nie mogę traktować poważnie, szczególnie że może to doprowadzić do sytuacji alienacji poszczególnych jednostek i stąd do masowego samobójstwa w typie Durkheima.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Po drugie przy każdym poście można dorobić wyświetlanie useragenta i będziesz mógł sobie ignorować posty pisane z telefonów komórkowych, z lodówki, pralki...
Znowu tłumaczysz mi jak działa pralka.
Właśnie postuluję żeby identyfikować wraże jednostki, a Ty mi tłumaczysz jak to zrobić. Skoro tak, to proszę dokończ, napisz funkcję maskującą, opowiedz mi o składni sprintf itd itp Lubię takie dyskusje.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Wybacz ale co to ma do tego tematu? Czytałeś tytuł, oraz pierwszy post? Chcesz sobie pofilozofować to utwórz temat w odpowiednim dziale i dyskutuj. To nie jest na to miejsce.
Mówię o używaniu urządzeń mobilnych w kontekście tego forum. Jestem dziwnie pewien, że o tym jest temat.

Jeśli jednak mylę się, to Ty piszesz kompletnie nie na temat i stąd jako Strażnik Regulaminu Forum proszę abyś tego zaniechał.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Na koniec, ten wątek ma ok 14k wyświetleń więc jak widać kogoś interesuje kwestia mobilnej wersji forum.
Udowodnij związek pomiędzy liczbą wyświetleń a zainteresowaniem.

Dla przykładu: widziałem na onecie wątek z 5788232 komentarzami, a 90% Polaków w sondażu SNG/KRC zadeklarowało, że ten temat zupełnie ich nie interesuje a autora tematu należy wysłać na Madagaskar.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post