Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.11.2012, 20:17   #22
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Na allegro wyhaczylem nowa sztuke, gosciu wygral w konkursie i szybko chcial spieniezyc. Ogolnie monitorowalem sobie allegro co 12 godzin i sie trafilo w miejscu zamieszkania nawet.

DLNA, chyba chodzi o DDNS, jeszcze tego nie konfigurowalem bo narazie nie mam potrzeby wchodzenia na NAS z zewnatrz. Ale jest fajna aplikacja EZ-Internet do skonfigurowania wszystkiego w tym kierunku.
Download po WIFi mam 15Mb/s, upload 20Mb/s (Wifi 5Ghz z TL-WDR4300)
System nic nie przycina nawet jak procesor jest obciazony 100%.
Ten model mozna dostac tylko w kolorze bialym.
Wszystko z czasem sie kurzy.
Wiatraki mialem ustawione w trybie cichym na poczatku, pozniej ustawilem w tryb oszczedzania energii i oba tryby sa ciche. Mam w srodku dwa WD green i jeden ma 34C drugi 37C.
Tak mam RAID1 i chodzi bez zarzutu. NAS ma monitorowanie SMART i mozesz w kazdym momemncie podgladac. Mam jeden wolumen zrobiony.
Oprogramowanie jest bajka, zero problemu z ustawieniami. DS'y do wszystkiego na andku i iOS chadza tez bez zarzutu. Telewizor Samsung tez wszystko ladnie lyka.
Zuzycie pradu nie patrze bo nie mam czym sprawdzic, a miernika nie chce mi sie podlaczac. Ale w zakladce zasilanie mozesz ustawic harmonogram, o ktorej ma sie sam wylaczac i wlaczac.
Obudowa jest solidna.
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post