Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.11.2012, 20:21   #3
Kolekcjoner
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 02.06.2011
Posty: 102
Kolekcjoner zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Berion mogłeś trochę pomyśleć zanim odpisałeś. Karte mam oryginalna kupiona za 150zl kilka lat temu i tak jak pisałem wyżej testowałem na rożnych modelach Ps2 Fat i tylko ten model ma problem, gdzieś czytałem kiedyś na zagranicznej stronie ze to Ripper blokuje ale nie mogę tego znaleźć.

A dump ma pomoc w tym, ze wyciągnę z niego DVDELF.BIN sam pisałeś o tym kiedyś. Moze w tedy ruszy instalacja.

Mam jeszcze płytę główna z chipem M3 ale pewnie będzie tak samo jak z Ripperem, a nie mam jak sprawdzić bo nie mam jej włożonej w Ps2.

Zapomniałem dodac, ze wgrałem na kartę pamięci elfboot, trzymając trójkąt włącza mi się menadżer ale gdy wybiorę program z USB/MC HDloader lub OPL to jedynie co widzę to czerwony ekran. Natomiast z płyty każdy program działa.

Ps. Przypomniało mi się, ze kiedyś miałem model 50004 również z chipem Ripper 2 i tez po włożeniu karty nie wskoczyło menu główne, wtedy nie bylem w 100% myślałem ze błąd karty ale na drugi dzień zmieniłem chipa na Modbo760 i FMCB bez problemu działało.

Ostatnio zmieniany przez Kolekcjoner : 20.11.2012 o godz. 20:32
Kolekcjoner jest offline   Odpowiedz cytując ten post