Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.11.2012, 16:03   #2
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,084
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez latet Podgląd Wiadomości
Witam,

Ostatnio często spotykam się z opiniami, że do archiwizacji danych o wiele lepiej nadają się płytki DVD (szczególnie jednostronne), niż płyty Blu-Ray.
jakieś źródła ? czy to pani gozdzikowa z nowakowa po blokiem stwierdziły

ja tam nie znam nikogo kto by ważne dane archiwizował na płytach ale na mój 'musk'
to płyty dvd to już przeżytek i producenci do produkcji używają byle czego i tez płyty wychodzą byle jakie
a o blray jednak trzeba powalczyć o klienta bo i ceny wyższe a i coraz więcej na tym nośniku wychodzi

co do jednostronnych dvd to chyba chodziło Ci o jednowarstwowe ..bo dwustronne dvd op ile jeszcze gdzieś jeszcze sa to na pewno
sa złym pomysłem na archiwizacje

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 24.11.2012 o godz. 16:05
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post