Dyskusja: Radary w Polsce
Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.12.2012, 22:15   #10
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,246
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Często o remontach i ich zakończeniu pisze lokalna prasa.

Większość patroli nie rusza kierowców przekraczających prędkość do ok. 20 km/h. Kilka razy zdarzyło mi się mieć lekko ponad limit i w ostatniej chwili zobaczyć skierowaną na mnie suszarkę - policjanci nawet nie reagowali, widać było że nie czekają na tych, którzy mają o 5 km/h za dużo. Dodam, że piszę tu o realnej prędkości, a nie wskazywanej przez licznik - co ciekawe mam w aucie funkcję wskazywania takiej na wyświetlaczu, niezależnie od licznika (jest o ok. 10% niższa niż podaje prędkościomierz).
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post