Dyskusja: Radary w Polsce
Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.12.2012, 23:44   #16
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,275
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Skąd twoje auto zna prędkość realną?
W założeniu licznik powinien taka wskazywać, a że zawsze trochę zawyża, to wszyscy wiedzą.
Od czegoś ten czujnik prędkości w końcu jest Oczywiście nawet takie czynniki, jak ilość powietrza w kołach czy nawet stopnień zużycia bieżnika mają wpływ na dokładność pomiaru, ale to są marginalne odchylenia. U mnie gdy przytrzymam chwilę oba przyciski od ustawień zegara, zamiast godziny pojawia się aktualna prędkość - wynika z niej, że skala na "głównym" prędkościomierzu jest zawyżona o ok. 10%, czyli mniej więcej tyle ile powinna

Ta różnica jest zresztą jednym z powodów, dlaczego jadąc ze stałą prędkością autostradą (nie mówię o podróży zwykłą drogą, bo wtedy często zwalniamy na skrzyżowaniach itp.) nigdy nie przejedziemy w godzinę tyle, ile powinniśmy względem licznika. Warto zauważyć, że już licznik przebiegu nie jest rzecz jasna przeskalowany i pokazuje prawidłowe wartości.

Rzecz jasna najbardziej precyzyjnie prędkość określa nawigacja, ale takowej sobie jak na razie nie sprawiłem - od lat jeżdżę po całej Polsce i nie tylko z samym atlasem i wystarczało, stąd na razie nie chce mi się wydawać na to kasy. A nawigacja w telefonie jest u mnie mało precyzyjna, średnio jej wierzę.

Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
teren zabudowany w srodku lasu jest niezgodny z niczym...chyba, ze za tym zakretem byly domy.

odnosze wrazenie, ze wszyscy kierowcy sa tak wspaniali, ze wszystko za co ich karaja to tylko proba wyciagniecia kasy. 150 na 70 - SZUKAJA TYLKO KASY!

za *****izm powinni brac prawo jazdy, za zlapanie na jezdzie bez prawka po czyms takim wyslac na 10 lat do pierdla.
Z tym ostatnim to już przesada - mnie bardzo ucieszyło, że nowe przepisy mają uniemożliwić wlepienie naraz pięciuset punktów. Ale cieszy mnie, że jeśli już jednak prawko zabiorą - a będzie to dopiero po trzecim zatrzymaniu, więc nie będzie mowy o zagapieniu się czy czymś podobnym - to już łatwo odzyskać nie będzie go można. To będzie na dłuższy czas eliminowało notorycznych piratów.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online