Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.12.2012, 20:00   #12
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Praktyka jest taka, że przy uderzeniu z tyłu zawsze jest winny ten co z tyłu jechał (choćby osoba z przodu nacisnęła hamulec dwiema nogami, a pasażerowie pootwieraliby drzwi i jeszcze butami pomogli) - to na kierowcy pojazdu z tyłu ciąży obowiązek zachowania bezpiecznej odległości. Pisałem co prawda wczoraj o przykładzie z UK, gdzie kolega też oberwał karę, choć to w niego z tyłu uderzył rowerzysta, ale u nas raczej takiego orzecznictwa się nie spotka.
Masz Jarsonu rację, ale psy by trzeba było zawołać jakby się stawiała, a tak dzięki jej kolegom skończyło się polubownie, Link 4 po próbach skierowania mnie do ich warsztatu, wypłacił kasę grzecznie, ja jeździłem z połamanym zderzakiem i lekko wygiętą podłogą, nie minęło dużo czasu, a moja mama wzięła samochód, bo chciała pojechać do ZUSu i się kłócić o 15 złotych źle naliczonej emerytury, zajechała drogę Transitowi, wszystkie naprawy poszły za jednym razem.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post