Dyskusja: Radary w Polsce
Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.12.2012, 13:17   #104
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Masz rację demek, Polacy faktycznie jeżdża jak d.e.b.i.l.e. Widzę to codziennie. Włos się na głowie jeży.
Ale jak już tak jeżdżą - to wolę, żeby mnie mijał taki kretyn na 4 pasmówce, a nie jadąc pod prąd przed wzniesieniem.

Poza tym, jeżeli ktoś będzie mógł dojechać bezpiecznie w 2 godziny zamiast w 5, to nie będzie musiał aż tak szaleć i niektórzy się uspokoją. A jak będzie chciał nawet się celowo wyszaleć to poleci na autostradę. Jak zabije to raczej tylko siebie.

Ograniczenia prędkości są czasem bardzo potrzebne, ja nie mówie że nie.
U mnie jest podobna sytuacja. Było pare ofiar śmiertelnych to zrobili światła, ograniczenie do 40 - i się skończyło. Choć wciąż się niektórzy śmieją z ograniczenia.

Ale to jest droga na Warszawę, kierowcy z różnych miast mają do przejechania 150km, czasem 400 (na gdańsk) - więc dlaczego jadą przez drogę w sumie osiedlową?
Przez którą ja musze przejść, aby dojść do spożywczaka? Przy której chodzą ludzie z małymi dziećmi?
Powinni mieć drogę z daleka od osiedla. Wielopasmową. Brak takich dróg stwarza możliwość zagrożenia.
Teraz będzie obwodnica, mam nadzieje że znikną i wariaci i TIRy, bo mijam ich więcej niż osobówek!

Ograniczenia są bardzo potrzebne przy szkołach itd. Co nie znaczy że wszędzie są sensownie ustawione i że są panaceum na wszystko.
A policja często używa ich właśnie do zarabiania kasy. Niestety.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 07.12.2012 o godz. 13:24
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post