Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.12.2012, 17:39   #2
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Nie lubię takiego języka, ale trudno, tym bardziej że sam go używasz: większych głupot dawno nie widziałem, tj. od tygodnia.

Usługa Google Apps nie była darmowa, a bezpłatna.
Jeśli myślisz, że coś dostawałeś za darmo, to tylko apteczne złudzenie ludzkiego oka.

BTW Google na tej usłudze dotychczas zarobiło miliardy dolarów; odpowiednie szacunki do znalezienia w Internecie.
Są szacunki, że teraz podniesie wpływy o 50%.

Zaskoczenie i przymiotniki ("zdzieranie") z powodu wprowadzenia opłat: co najmniej dziecinne. Wiadomo o tym było od dwóch lat. Google konsekwentnie coraz bardziej sugerowało przejście na wersję płatną, w najróżniejszy sposób, np. po wdrożeniu usługi i jej rozwinięciu dokonywali blokady wysyłanych maili na parę godzin, sugerując kontakt z supportem

Jak można tego było nie widzieć, jako informatyk - dla mnie niepojęte.

A tak poza tym: bardzo dobrze. Przestanie Google kanibalizować rynek.

Wersja edukacyjna pozostaje bezpłatna.
Niejasny jest dla mnie status bezpłatności dla organizacji non-profit; być może sprawdzę, bo czeka mnie takie wdrożenie, ale nie jestem pewien czy wybiorę Google Apps. Gdyby p. Krzysztof z Google raczył do mnie odezwać się pierwszy...
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post