Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.12.2012, 18:02   #4
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Nic mi się nie rozcośtam

Mówię o wdrożeniu w przedsiębiorstwie. Maile z softu do SMTP + co chwila spod palca.

A że wprowadzą opłaty, to było widać od dwóch lat. Nie tylko po tym. Choćby po wyglądzie ich strony. No przecież nie będę tu analizy reverse robił

Wiesz ile mam kont w swoim prywatnym google appsie? Dwa tysiące Bo jak było bodajże 500, to sobie kliknąłem "dajcie więcej". Niektórzy mają jeszcze więcej.

Alternatywy nie ma (no, prawie nie ma) -> kanibale z Google.

//edit

Aha, andy
Piszesz o tych opłatach i "normalnych" ludziach.

Nie żadne normalne ludzie, tylko geeki miały tyle lat pocztę prywatną w domenach i to zostaje. Inną sprawą jest, że Google będzie "zachęcać" do migracji na płatne, ale mocno wątpię aby Ciebie czy mnie zachęcali (na kontach "prywatnych").

Nie na każde konto jeszcze list dotarł, więc wkleję:

Witamy,
Mamy dla Ciebie kilka ważnych informacji na temat Google Apps. Ale nie obawiaj się, nie musisz podejmować żadnych działań. Chcemy tylko poinformować, że wprowadziliśmy zmiany w oferowanych pakietach.

Od dziś nie przyjmujemy nowych rejestracji w bezpłatnej wersji Google Apps (której obecnie używasz). Ponieważ jesteś już klientem, ta zmiana nie ma wpływu na usługę, z której korzystasz. Wciąż możesz używać Google Apps bezpłatnie.

Jeśli jednak zdecydujesz się przejść na wersję Google Apps dla Firm, uzyskasz takie korzyści, jak całodobowa pomoc przez siedem dni w tygodniu, 25 GB miejsca na pocztę, narzędzia biznesowe, gwarancja dostępności przez 99,9% czasu, nieograniczona liczba użytkowników itd. A koszt to tylko 4 euro za użytkownika miesięcznie.

Więcej informacji o tej zmianie znajdziesz w naszym Centrum pomocy lub na Enterprise Blog.

Dziękujemy za korzystanie z Google Apps.

Clay Bavor
Dyrektor ds. Google Apps


Racją jednak jest, że mogliby wprowadzić jakąś niedrogą wersję Personal, Family czy Social.

Ostatnio zmieniany przez pali : 09.12.2012 o godz. 18:29
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post